Kreatif Ekibimiz’ le doğru araçları kullanıyoruz, yaratıcı fikirler geliştiriyoruz ve hedef kitle odaklı üretimler yapıyoruz.

YPMC’ nin iletişim ekibi tüm strateji iletişim çalışmalarını yani müşterileri adına hazırladığı iletişim stratejilerini ve buna bağlı olarak oluşturduğu kurumsal, pazarlama hedefli iletişim kampanyalarını kreatif ekip ile uygular. Yani bu iki ekip bir bütünün iki yarısı gibidir. Buradan başkasından bahsediyor gibi yazdık ama aslında kuruluşundan bu yana kendimizin çalışma prensiplerimizden bahsediyoruz.

Biz neden, kime ve nasıl sorularının cevaplarını yaptığımız ya da şanslıysak müşterimizin daha önceden yaptırdığı stratejik iletişim çalışmalarının içerisinde buluyoruz. Bulduğumuz cevaplarla özgün ve yaratıcı fikirler geliştiriyoruz.

Geliştirdiğimiz fikirlerle metin yazımı, grafik tasarım, yeni medya tasarımları ve film prodüksiyonları gibi çalışmaları hazırlıyoruz. Bu hazırlıklar sonucunda baskılı ve dijital işler diye adlandırılan çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Aslından uzun lafın kısası Kreatif Ekibimiz’ le doğru araçları kullanıyoruz, yaratıcı fikirler geliştiriyoruz ve hedef kitle odaklı üretimler yapıyoruz.

 

 

ANA SAYFA        MÜŞTERİLERİMİZ        HİZMETLERİMİZ        İŞLERİMİZ                                         PROJELERİMİZ         EKİBİMİZ          YPMC BLOG           İLETİŞİM

Hülya Sokak 37 / 3-4 Uğur Apt. G.O.P Çankaya / Ankara - TÜRKİYE