Kurumsal ve pazarlama hedefleri doğrultusunda, müşterimizin
hedef kitlesi ile kuracağı
iletişimi film prodüksiyonları ile güçlendiriyoruz.

Bizce bir mesajı bir hikaye ile anlatmak iletişimi daha etkin bir hale getiriyor. Tanım ve reklam filmleri yapımları hikayeyi doğru anlatabilme yöntemlerinin başında yer alıyor.

 

YPMC Prodüksiyon yani biz, 1999 yılından bu yana firmalara, markalara ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara ait mesajların tanıtımını yapmaya yardımcı olan yenilikçi bir film yapım ekibiyiz. Film Yapımcıları Meslek Birliği’ nin kurucuları arasındayız ve halen bir üyesiyiz. Yürüttüğümüz stratejik iletişim çalışmaları kapsamında gerek kurumsal gerekse pazarlama hedefleri doğrultusunda müşterimizin hedef kitlesi ile kuracağı iletişimi film prodüksiyonları ile güçlendiriyoruz.

 

Bu güne kadar birçok kurumun ve markanın tanıtımını gerçekleştirdik. Yine birçok kar amacı gütmeyen resmi ya da özel kuruluşlar adına farkındalığı arttırıcı kamusal spotların yapımını

gerçekleştirdik. Animasyon ve illüstratif canlandırmalar ile soyut fikirlere görsel zenginlikler kazandırarak somutlaştırdık.

 

Televizyon yayıncılığı kapsamında onlarca yapım içerisinde yer aldık ve kendi yapımlarımızı gerçekleştirdik. Tanıtım alanındaki çalışmalarımızın yanı sıra birçok belgesel esere imza attık.

 

 

ANA SAYFA        MÜŞTERİLERİMİZ        HİZMETLERİMİZ        İŞLERİMİZ                                         PROJELERİMİZ         EKİBİMİZ          YPMC BLOG           İLETİŞİM

Hülya Sokak 37 / 3-4 Uğur Apt. G.O.P Çankaya / Ankara - TÜRKİYE