Stratejik iletişim kapsamında fikirlerimizi, geliştiriyoruz, görsel çalışmalarımızı hazırlıyoruz, teknik gereklilikleri planlıyoruz ve etkinlikleri yönetiyoruz.

Biz organizasyonları müşterilerimizin hizmetlerinin tanıtımı, fikirlerinin anlatımı, ürünlerinin pazarlanmasını ya da önem verdikleri konu hakkında farkındalığın arttırılması için uygulanan diğer iletişim araçlarından farklı görmüyoruz. Organizasyonların diğer iletişim araçlarında yaptığımız gibi önce fikirsel sonra da görsel çalışmalarını oluşturuyoruz. Tüm fikirlerimizi stratejik iletişim kapsamında geliştiriyoruz.

 

Organizasyonların bizce dört önemli adımı var. Birincisi fikir, ikincisi görsellik, üçüncüsü teknik ve dördüncüsü ise yönetimdir. Bize göre İlk üçü ne kadar doğru ve uygun hazırlanmış olsa da dördüncüsü yani yönetim hepsinden önemli bir adımdır.

Anlattıklarımız kapsamında bu güne kadar birçok lansman, kongre, konferans, seminer, farkındalığı arttırma, kurum içi iletişim, basın ilişkileri, konser ve eğlence etkinlikleri düzenledik.

 

Hazırlanmış doğru bir iletişim stratejisi ve planı ile fikir, görsellik ve teknik çalışmalar her hangi bir yaratıcı ekip ile gerçekleştirilebilir. Ancak organizasyon yönetimi için bilgi, tecrübe ve güçlü bir ekip gereklidir. Kısaca şunu demek istiyoruz: Bunların hepsi bizde var.

ANA SAYFA        MÜŞTERİLERİMİZ        HİZMETLERİMİZ        İŞLERİMİZ                                         PROJELERİMİZ         EKİBİMİZ          YPMC BLOG           İLETİŞİM

Hülya Sokak 37 / 3-4 Uğur Apt. G.O.P Çankaya / Ankara - TÜRKİYE